JobZZ.ro

Electrician

ID 820503
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Producție

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Mid-Level,    Student

CERINTE:
- studii medii de specialitate în domeniul electric
- disponibilitate de a lucra in 3 schimburi
- experienta in domeniu minim 1 an
- seriozitate,responsabilitate,autocontrol,atitudine pozitiva,abilitati de a lucra in echipa
- cunostinte echipamente si actionari hidraulice/pneumatice (citire, interpretare si executie scheme electrice),automatizari
RESPONSABILITATI:
- execută lucrări de mentenanță electrică la instalațiile electrice din cadrul societății
- execută control preventiv la instalația electrică din sectorul de activitate
- raspunde de buna functionare a utilajelor de productie - executa instalatii de joasa si medie tensiune
BENEFICII:
- salariu motivant
- bonuri de masa in valoare de 15 lei/zi
- subventie cantina
- bonus de performanta
- bonus de prezenta
- bonus de vechime
- Bookster,7Card
- card Medlife
- spor de noapte/weekend
- prime de sarbatori
- transport asigurat din Brașov,Baraolt,Sf Gheorghe,Sanpetru,Bod

Contactează utilizatorul

Electrician
Ioana
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 820503