Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician

3.000 LEI
ID 818410
acum 3 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Compania de Recrutare ECIM caută OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Cerințe:

Diplomă de electrician
Experiență 3-5 ani în instalații cu nivel de tensiune până la 20 kV;
Posesor legitimație ANRE, constituie avantaj;
Capacitate de planificare și organizare;
Rezistență la lucrul sub presiune ;
Abilități multitasking.

Responsabilități:

instalează cabluri pentru rețelele electrice de joasă tensiune 250V/380V ;
trage cabluri prin tuburi fixe și flexibile;
instalează panouri de distribuție ;
instalează întrerupătoare de circuit, prize și alte dispozitive electrice ;
repara și recondiționează instalații electrice;
utilizează corect mașini și aparate electrice/electronice, scule și dispozitive de lucru;
consulta documentația tehnică pusă la dispoziție înainte de începerea lucrărilor de instalare;
consemnează sarcinile în documentele de serviciu;
citește și interpretează schemele electrice;
instalează și testează sistemele;
introduce tuburile în interiorul pereților și trage firele electrice pentru a configura circuitul electric;
realizeaza impamantarile și face conectarea cablurilor electrice la diferite echipamente.

Oferta salarială:

partea salarială se discuta la interviu în funcție de experiență și abilități
diurna și cazare pe deplasări
program de lucru de șantier

Contactează utilizatorul

Electrician
Alexandru
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 818410