Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician

Salariu confidenţial
ID 818098
acum 3 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal

Cautam un electrician pasionat, ingenios, organizat, responsabil si capabil sa munceasca cu placere alaturi de o echipa tanara.

Descrierea jobului

Daca vei ajunge sa ne fii coleg, vei avea urmatoarele responsabilitati:
- Sa te informeazi permanent si sa iti insusesti parametrii si normele tehnice de realizare a lucrarilor de intretinere si reparatii, tipurile si parametrii functionali ai utilajelor si instalatiilor electrice, tipurile de lucrari, materiile prime si materialele de baza folosite
- Urmaresti permanent respectarea parametrilor de calitate impusi prin procedurile specifice de lucru sau prin instructiunile tehnologice
- Comunici informatiile despre sarcini, posibilitati si diferite evenimente prin rapoarte scrise sau verbale
- Efectueazi lucrul in conditii de securitate, in conformitate cu politica societatii, legislatia si normele de tehnica securitatii muncii specifice locului de munca

Evident, vei avea si avantaje multiple. Iata ce iti oferim daca ajungi sa fi colegul nostru:
- Integrarea intr-o echipa in care vei munci de placere
- Un pachet financiar corect, bazat pe realizarile tale si in functie de experienta
- Tichete de masa in valoare de 17 lei/zi
- Transport gratuit pe rutele Buhusi-Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau–Hemeius
- Asigurare medicala la clinica privata

Descrierea companiei

Te lasam pe tine sa afli despre noi ceea ce te intereseaza.
Ne gasesti si pe youtube.

Daca te regasesti in descrierea din acest anunt, te invitam sa aplici.

Date de contact:
Str. Garii nr.100, Hemeius, Bacau, tel. 0234 206 333

Contactează utilizatorul

Electrician
Tecnostamp Triulzi East Europe | Tecnostamp Triulzi East Europe
ID 818098