Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Dispecer Centru Alarma si Agenti de Interventie

Salariu confidenţial
ID 825334
acum o săptămână
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Pază și Protecție

S.C. PRODBAC SECURITY S.R.L. ANGAJEAZA DISPECER CENTRU ALARMA SI AGENTI DE INTERVENTIE

Descrierea postului:

Urmareste permanent informatiile primite de la sistemele tehnice de semnalizare si avertizare efractie/incendiu, le analizeaza si raporteaza in functie de tipul evenimentului, de protocolul incheiat cu beneficiarul si in functie de prevederile legale in domeniu;
Verifica starea de functionare a echipamentelor de monitorizare;
Identifica situatiile in care sunt necesare interventii la obiectivul monitorizat;
Coordoneaza actiunile echipajelor mobile;
Intocmeste rapoartele-sinteza pentru tura incheiata.

Cerintele postului:

Abilitati de comunicare si relationare;
Seriozitate si perseverenta;
Atentie la detalii, fire comunicativa;
Adaptabil/a pentru munca in echipa;
Atentie distributiva;
Viteza de reactie;
Promptitudine;
Constituie un avantaj experienta in domeniu.

AGENTI DE INTERVENTIE

Adaptabil pentru munca in echipa;

Daca esti interesat asteptam CV-ul tau sa il atasezi aici,sau sa-l trimiti pe WhatsApp, iar daca mai ai intrebari te rugam sa ne contactezi la numarul de telefon si iti vom raspunde cu placere.

Dispecerat Prodbac Security
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 825334