Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Dezosator vita

Salariu confidenţial
ID 865522
acum 3 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Producție

Ţară

Olanda

Despre Weflex
Compania Weflex este biroul de recrutare care are grija ca angajatii sai sa aiba cele mai bune conditii iar industria carnii este una dintre specializarile sale . Calitatea si contactul cu angajatii este sunte cele mai importante pentru Weflex.
Împreună vom merge spre cea mai bună cooperare. Cu atenție pentru clienții noștri și pentru Weflexers. Sprijinind clienții noștri și Weflexerii în ceea ce au nevoie .
Acest lucru caracterizează modul nostru de lucru și funcționează cu adevărat.
Descrierea postului

-Căutăm dezosatori specializați în prelucrarea cărnii de vită.
Sarcini principale :
-Respectați regulile de igienă, calitate și siguranță la locul de muncă
-Degresarea cărnii (eliminarea stratului de grăsime);
-Defalcarea în bucăți mici a cărnii;
-Dezosarea bucăților – scoaterea oaselor din carne, pulpă, antricot etc.;
-Tranșarea cărnii după dezosare, pe sortimente și grupe de mușchi;
-Fasonarea și porționarea sortimentelor de carne pe calități;
-Valorificarea altor componente rezultate în urma tăierii;
Despre tine :

-seriozitate
-esti un profesionist si vrei sa investesti in tine
- experienta relevanta intr-un abator ca macelar/dezosator- indemanare in utilizarea cutitului
- indeplinirea sarcinilor respectand normele de calitate, ordine, igiena și siguranta.
- responsabilitate, dinamism și spirit de echipă .
Ce oferim:

-Salar intre 12,5€ si 15€ net pe ora , in functie de experienta
- Cazarea este gratuită
- Transportul la locul de muncă este gratuit
- Program de Luni pana Vineri
- 40 de ore / saptamana garantate cu posibilitatea de a lucra extra
-Si cel mai important invatare si dezvoltare pe plan profesional

Pentru trimiterea CV-ului sau mai multe informatii va asteptam sa ne contactati la adresa de e-mail [email protected] .
Telefon si Whatsapp +31686862053
Disponibili de Luni pana Vineri intre orele 09-17 . ( ora Olandei )

Denisa
ID 865522