Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Controlor calitate - diaplast production srl

Salariu confidenţial
ID 844624
acum 3 săptămâni
Maracineni, Arges
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Diaplast Production SRL angajeaza Controlor Calitate cu experienta.

Responsabilitati

-efectueaza inregistrarile calitatii la zi aferente inspectiilor, incercarilor pe grupe de activitati incepand din faza de receptie a materiei prime pana la controlul produsului final si livrarea acestuia, eliberand documentele de certificare a calitatii;
- identifica, verifica si efectueaza inspectiile si incercarile pe machetele de control, standuri de proba, dispozitive conform documentatiei referitoare la produsele in fabricatie;
- supravegheaza metodele de proces in cazurile in care nu este posibila efectuarea inspectiilor de calitate si consemneaza rezultatele

Program de lucru 12/24 si 12/48
Pachet salarial atractiv, tichete de masa, spor de noapte, bonusuri si prime in functie de performanta, decontare transport si masa calda asigurata la schimbul 1.

Cristina Stoica
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 844624