Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Magaziner

Salariu confidenţial
ID 878839
acum o săptămână
Mioveni, Arges
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Angajam Magaziner -Mioveni

Descriere post:

Asigura incarcarea transportului, completeaza CMR-urile si bonurile de livrare;

Asigura organizarea magaziei si gestionarea magaziilor,inclusiv in zonele FIFO;

In primele zile ale lunii face un stoc lunar;

Asigura respectarea regulilor de Protectie a muncii si PSI

Respecta cei 5 S in zona Magaziei

Profilul Tau

Cunostinte elementare de operare pe calculator;

Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate;

Capacitate de adaptare la situatii noi, abilitati comunicare – flexibilitate, dinamism, rapiditate in adaptarea la cerintele companiei;

Atestat stivuitorist reprezinta un avantaj.

Beneficii:

Salariu fix

Tichete de masa 30 lei /zi lucrata

Bonusuri/Prime

Contactează utilizatorul

LHOM CART | LHOM CART S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878839