Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Content Creator/Specialist Social Media

Salariu confidenţial
ID 878534
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Publicitate,    Marketing / Cercetare de piață

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Student,    Junior/Entry Level

Limbi străine
Engleză

Postul este disponibil pentru doamne/domnisoare/studente și se lucreaza remote!

Daca esti o persoana pasionata de Social Media, esti familiarizata cu platformele de social media, iti place sa creezi continut si te simti in largul tau atunci cand filmezi, atunci locul tau este aici.
Dacă esti dornica sa inveti si sa aduci solutii pentru nevoile clientilor nostri, atunci te așteptam sa ni te alaturi!

Responsabilitatii:

• Creezi continut pentru diverse platforme de Social Media ale companiei, inclusiv site-ul propriu promovand produsele noastre Grecesti.
• Creezi continut multimedia de videoclipuri pentru platformele Facebook, Instagram, TikTok, Youtube.
• Realizezi infografice si imagini pentru a imbunătati experiența clientilor cu noi.
• Propui noi metode de crestere a platformelor de Social Media.

Cerinte:
Experienta sau pasiune pentru elaborarea de continut digital;
Comunicare constituie un avantaj;
Abilitati excelente de scriere și exprimare;
Capacitatea de gestionare a conținutului de pe platformele de Social Media;
Dorinta de a aparea în video-urile realizate de catre noi.

Beneficii:
Posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala în compania noastră;
Salariu motivant+Bonsuri de performanță;
Program de lucru flexibil.

Ne puteți contacta telefonic la numărul 0736.247.020 sau sa ne trimiteți CV la adresa de e-mail: [email protected]

EUROPEAN TRADE CORPORATION
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878534