Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Coleg/Colega Contabilitate primara/ Facturare

Salariu confidenţial
ID 878525
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Candidatul Ideal

Echipa ESX cauta un nou coleg/a pentru postul de Facturist. Ne dorim in echipa noastra o persoana organizata, atenta la detalii si capabila sa lucreze cu precizie intr-un mediu cu termene limita stranse.

Daca esti o persoana orientata catre rezolvarea problemelor, ai capacitatea de a lucra in echipa si de a colabora cu alte departamente, atunci acest rol este pentru tine.

Responsabilitatile tale vor include:

-Intocmirea facturilor conform cerintelor si procedurilor companiei.

-Verificarea corectitudinii si completitudinii datelor din facturi.

-Comunicarea cu clientii pentru clarificari sau probleme legate de facturare.

-Intocmirea rapoartelor periodice referitoare la activitatea de facturare.

-Colaborarea cu departamentele interne pentru rezolvarea discrepantelor sau a problemelor legate de facturare.

-Asigurarea respectarii termenelor limita si a procedurilor interne in procesul de facturare.

Beneficii:

-Mediu prietenos cu multiple oportunități de dezvoltare a carierei;

-Salariu atractiv și compensații suplimentare anuale, in funcție de performanțele dumneavoastră și de sprijinul acordat echipei;

-Oportunități de creștere și dezvoltare profesionala;

-Abonament gratuit la sala de sport cu ESX;

Și multe altele

Descrierea companiei

ESX este cea mai mare rețea de centre sportive și săli de fitness din România.

În prezent abonamentul ESX îți oferă acces la aproximativ 500 de săli din 100 de oraşe ale ţării şi beneficii precum diverse programe educaţionale de fitness şi nutriţie.

Echipa ESX muncește din greu să aducă sportul în viețile românilor și să îi îndemne să adopte un stil de viață sănătos.