Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Contabil cu experienta

Salariu confidenţial
ID 844837
acum 12 ore
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Angajam Contabil cu experiență.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniu de minim 3 ani.
- Limba Engleză la nivel mediu - avansat.
- Absolvent de studii superioare în domeniu contabilității.
- Experienta anterioară revisal și gestionare salariați.
- Curs inspector Resurse Umane.

Beneficii:

- Salarizare negociabilă în urma interviului
- Program flexibil, într-un schimb.
- Decont transport
- Asigurare medicală privată
- Tichete de masă de 15 RON

Responsabilități
- Realizarea situațiilor și rapoartelor financiar-contabile și a bilanțurilor semestriale și anuale
- Realizarea salarizării pentru angajații companiei (100 de persoane)
- Gestionarea documentelor și a rapoartelor în raport cu instituțiile statului

Pentru detalii nu ezitați să ne contactați la 0751 528 528 / office@ smartrecruit.ro