Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Contabil Bucuresti/Pitesti

Salariu confidenţial
ID 819305
acum 2 săptămâni
Pitesti, Arges
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

EasyDo Digital Technologies este in cautarea unui Contabil cu experienta pentru echipa sa.
Responsabilitati:
- Efectuarea inregistrarilor contabile in conformitate cu legislatia in vigoare ;
- Elaborarea si controlul aplicarii regulilor si procedurilor administrative ;
- Inregistrarea corecta si la zi in programul Saga a documentelor de contabilitate primara: deconturi de cheltuieli, registru de casa, extrase de banca, vanzari casa de marcat
- Emiterea facturilor catre clienti ( servicii IT, vanzare produse IT, chirii si utilitati), urmarirea incasarilor la termen a facturilor emise catre clienti;
-Gestionarea produselor sosite in vama ( completare formulare, traducere facturi, )
- Respecta prevederile legale in domeniu;