JobZZ.ro

CONTABIL asociații de proprietari

3.000 LEI
ID 880614
acum 2 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Full time

Angajam:

Contabil pentru asociatiile de proprietari.
Program de lucru: Luni – vineri, 08:30 – 17:00.

Responsabilitati:

- Intocmeste toate evidentele contabile pentru asociatiile de proprietari din portofoliu;
- Intocmeste listele de plata;
- Coordoneaza activitatile celorlalti angajati (casieri) in legatura cu asociatiile din portofoliu;
- Tine legatura cu persoanele din conducerea asociatiei;
- Participa la adunarile generale si la sedintele de comitet executiv;
- Solutioneaza problemele de natura contabila ridicate de catre proprietari;
- Pregateste din punct de vedere contabil, dosarele pentru instanta atunci cand se deschid procese importiva restantierilor;
- Mentine relatia cu furnizorii de servicii si utilitati.

Conditii:
- cunostinte ale softului BlocManager Net;
- cunostinte in word si excel;
- capacitate de organizare si planificare;
- capacitatea de a lucra simultan la mai multe proiecte.

Salariul de inceput este de 3000 lei net, cu posibilitate de crestere in functie de evaluarile periodice.