JobZZ.ro

Consultant/broker asigurari

Salariu confidenţial
ID 648162
acum 3 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Asigurări / Consultanță

Tip job

Part time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Descrierea jobului:
Intermedierea produselor de asigurare de orice fel, pentru persoane fizice si juridice, la toate societatile de asigurare din Romania.

Candidatul Ideal:
Persoana dinamica, sociabila, dornica sa obtina un profit suplimentar din incheierea politelor de asigurare.
Minim studii medii.

Beneficii:
-Program flexibil,fara TARGET, calificare continua, oportunitati de promovare si dezvoltare personala.
-Recompensele banesti cresc in raport cu implicarea si timpul acordat.
-Veniturile sunt pe baza de comision din politele incheiate.

Mai multe detalii la numarul de telefon 0743094409.

Razvan
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 648162