Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consilier vanzari

2.700 LEI
ID 869635
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat,    Manager/Executiv,    Mid-Level

duplicate
1

Firma de succes in vânzarea produselor pentru adulti,sex-shop

-Angajeaza Consultanti Vanzari pentru noul nostru magazin din mall Afi Brasov si Afi Cotroceni
Se oferă:
-Contract de munca,neterminat, cu salariul motivant,de la 2700 lei

-Realizarea obiectivelor de vanzari stabilite va genera bonusuri suplimentare

-Se ofera un mediu de lucru civilizat, salariu si bonusuri atractive in functie de vanzarile realizate, posibilitatea unui program flexibil

RESPONSABILITATI

-vanzarea,recomandarea si promovarea produselor noastre catre clienti

-gestionarea procesului de vanzare

-incasare si gestiunea stocurilor

-verificarea periodica a stocului general prin realizarea inventarelor

-prezenta si tinuta agreabila, excelente abilitati de comunicare si relationare cu clientii

-competente operare PC, experienta in lucrul cu program de vanzari si casa de marcat

-experienta in domeniul vânzarilor poate constitui un avantaj

Va rugam sa lasati un mesaj insotit de CV,pe what;s app,iar pentru mai multe detalii sunati la nr. de telefon

petre sima
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869635