Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Confecționeră cu sau fără experiență

Salariu confidenţial
ID 812597
acum o săptămână
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Industrie ușoară / Confecții

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Compania de Recrutare ECIM caută OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Nu ai calificare dar vrei să lucrezi în confecții?

Cu experiență sau fără experiență, poți aplică la jobul de confecționeră, într-o companie cu peste 300 de angajați.

Salar: negociabil în funcție de zona de lucru.

Program: Luni-Vineri 7:00-15:30
+ 2 Sâmbete/luna 8:00-12:00 -plătite suplimentar

Beneficii:
• Calificare la locul de muncă;
• Asigurare medicală la clinică privată, după perioada de proba.
• Transport decontat;
• Tichete de masă în valoare de 15 lei/zi lucrată;
• bonusuri în funcție de realizări
• bonusuri de sărbători

Principalele atribuții ale postului se numără:
• Punctualitate și atenție la detalii;
• Lucru în mașină de cusut;
• Posibilități de dezvoltare profesională.

Pentru a candida la această poziție trimite un cv actualizat la adresa de e-mail: ioana.petrea@ecim.ro sau sună la numărul 0755 832 744.

ECIM = Echipa de Consultanță și Intermediere în Muncă

ioana petrea
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 812597