Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Confecționer tâmplărie din aluminiu și mase plastice.

Salariu confidenţial
ID 841992
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Firmă de construcții din Brașov angajează confecționer tâmplărie din aluminiu și mase plastice.

Responsabilități:

- Pregătirea activită ii de confec ionare a tâmplăriei;
- Prelucrare componentelor tâmplăriei din mase plastice;
- Prelucrarea componentelor tâmplăriei din aluminiu;
- Aplicarea componentelor deta abile ale tâmplăriei;
- Manipularea foilor de sticlă i a materialelor auxiliare;
- Exploatarea echipamentelor cu procesare semiautomată/automată pentru confec ionarea tâmplăriei;
- Aplicarea mecanismelor independente ale tâmplăriilor;
- Asigurarea calității.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la nr. de tel 0799303322.