Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Cautam Operator CNC - Büllingen, Belgia

2.200 EUR
ID 876556
acum 3 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Administrativ / Logistică,    Mentenanță / Instalații,    Prestări servicii,    Alt domeniu

Ţară

Belgia,    Franța

Full time

Nivel carieră
Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Mid-Level
Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Engleză,    Franceză,    Germană
duplicate
1

WEEGREE este o companie care operează în domeniile externalizării ocupării forței de muncă, tehnologiilor IT și consultanței în domeniul resurselor umane. Colaborăm cu clienți din Belgia, Olanda, Franta, Germania și Polonia de 17 ani. Fiabilitatea, calitatea înaltă și abordarea individuală a fiecărui proiect sunt cele mai importante atuuri ale noastre. Mulți ani de experiență ne permit să înțelegem nevoile pieței, ceea ce duce la construirea de relații pe termen lung.

Operator CNC

Loc de munca: Büllingen, Belgia

Descrierea postului:

Cautam operatori CNC care sa lucreze pe masini de frezare si strunjire.
Producerea de piese in serii mari si mici, din diferite metale: inox, otel, aluminiu etc
Operarea CNC: Siemens, Heidenhain, Fanuc, Mazak.
Program luni-vineri 06:00-14:00 si 14:00-22:00.
Ce oferim:

Salariul: 2200 euro/luna plus posibilitatea de ore suplimentare.
Angajare stabilă pe baza contractului de muncă.
Plata salariului până pe data de 10 a fiecărei luni.
Posibilitatea de a primi avans în prima lună de muncă.
Cazare organizată și achitată de către noi.
Echipament, instrumente și îmbrăminte de muncă.
Transport gratuit până la locul de muncă.
Servicii complete înainte de plecare.
Consultanță de la distanță pe toată durata proiectului.
Ce cerem:

Studii tehnice.
Limba engleza sau franceza - conversational
Experienta anterioara in domeniul CNC.
Abilități de citire a desenului tehnic.
Capabil sa lucreze independent dar si sa coopereze cu echipa.
Un avantaj suplimentar va fi:

Permis de conducere categoria B sau propria masina.
Informații suplimentare:

Mai multe detalii la: +40 729 152 607

Whatzapp +48600937911
Email : [email protected]
Dacă nu aveți experiența cerută, nu vă descurajați! Aplicați și vom încerca să găsim un loc de muncă pentru dvs!