Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Căutăm ajutor pentru montator de lifturi

2.000 EUR
ID 836107
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Italia

Responsabilități:

Realizarea, alături de montator, de montaj a ascensoarelor, respectând normele de montaj și siguranță în muncă, în țările în care compania își desfășoară activitatea.

Descrierea jobului

Se lucrează în echipe formate din două persoane, un montator calificat și un ajutor de montator, care efectuează montajul complet al ascensorului.

Cerințe

cunoașterea limbii italiene, sau a unei alte limbi străine reprezintă un avantaj;

deținere permis de conducere categoria B;

disponibilitate la deplasări;

abilitate de lucru în echipă;

abilitate de comunicare, flexibilitate;

atitudine pozitivă;

capacitate organizatorică și de stabilire a priorităților;

rezistență în a lucra la înălțime;

Beneficii:

un pachet salarial atractiv și peste medie;

cazare și transport asigurate de companie;

scule profesionale și echipamente de protecție asigurate de companie;

poliță de asigurare medicală;

posibilitate de calificare în meseria de montator de ascensoare;

Pentru mai multe detalii, contactați-ne la numărul de telefon 0756709383 / 0752580277

Timiş Adina
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 836107