Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Casier si Lucrator in bucatarie

Salariu confidenţial
ID 825926
acum 3 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri,    Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Gi Group România recrutează Lucrător în bucătărie și casier pentru un restaurant de tip fast-food.

Beneficii:

• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

• Salariu atractiv;

• Tichete de masă: 20 RON/zi lucrată;

• Diferite bonusuri și discount-uri;

• Posibilitate de dezvoltare și evoluție profesională;

• Siguranța locului de muncă.

Candidatul ideal:

• Studii - 10 clase;

• Nu se cere experiență, se oferă instruire la locul de muncă;

• Dexteritate manuală;

• Atenție distributivă;

• Persoană responsabilă, ordonată și comunicativă;

• Disponibilitate de a lucra în schimburi, 8 ore/zi.

Responsabilități:

• Prepararea și servirea produselor;

• Verifică termenul de valabilitate și nivelul de calitate al produselor;

• Informează și oferă suport clienților;

• Păstrează ordinea în spațiul de lucru;

• Respectarea tuturor regulilor de sănătate și securitate în muncă ale Societății, precum și a celor prevăzute de lege.

Pentru mai multe informatii, puteti sa ne contactati la nr de tel: 0755042881

Gi Group Brasov
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 825926