Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

CASA YNA BACAU cauta coleg nou in domeniul imobiliar!

8.000 LEI
ID 863826
acum 2 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Imobiliare

Agentia imobiliara CASA YNA BACAU recruteaza colegi dornici sa descopere oportunitatile domeniului imobiliar!
Cautam colegi muncitori si cu energie pozitiva, care isi doresc sa dezvolte o cariera in acest domeniu si sa castige pe masura implicarii lor.

Candidatul ideal:
- Persoana activa, sociabila si orientata spre rezultat;
- Energica si cu mindset pozitiv;
- Bune abilitati de negociere si comunicare;
-Disponibilitate atat pentru munca de birou cat si pentru cea de teren;
- Cunoştinţe operare PC;
- Posesor permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului:
- Contactarea telefonica a proprietarilor dintr-o baza de date;
- Preluarea informatilor despre proprietatile publicate la vanzare/inchirere;
- Activitatea de teren (presupune vizite cu clienti si de prospectare, fotografierea
proprietatilor);
- Listarea online a proprietatilor din portofoliu si prezentarea lor catre clientii cumparatori/chiriasi;
- Organizarea intalnirilor dintre cumparatori/chiriasi si proprietari;
- Consilierea şi reprezentarea clientilor in procesul de vanzare/inchiriere;
- Asistarea negocierilor si finalizarea tranzactiei.

Beneficii:
- Venituri nelimitate direct proportionale cu efortul si munca depusa;
- Program flexibil;
- Pregatire si consiliere in cadrul firmei;
- Logistica si softuri necesare pentru desfasurarea activitatii in conditii optime;
- Mediu de lucru placut si antrenant.
Asadar, daca iti doresti sa faci parte dintr-un colectiv tanar, sa castigi libertate financiara si sa ai venituri pe masura muncii pe care o depui, asteptam CV-ul tau iar noi te vom invita la o discutie!

Agentia imobiliara CASA YNA - Strada Stefan cel Mare 15 Bacau
Adresa de mail: [email protected]