Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Macelar/Transator/Productie Carmangerie

6.000 LEI
ID 878520
acum 3 săptămâni
Ciorogarla, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Tip job

Part time,    Full time

Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Carmangeria Godac Ciorogarla face angajari pentru urmatoarele posturi:

-Macelar/ Transator si Productie - Mezeluri si preparate carne - Retete proprii.

Va rugam sa ne contactati telefonic si/sau chiar sa ne vizitati in locatia noastra din Com. Ciorogarla, Jud Ilfov , Str. Calea Bucuresti Nr. 147.

STUDII:
Minim 8 clase.

CALIFICARI:
-Minimele cunostinte in acest domeniu de activitate constituie un avantaj;

RESPONSABILITATI TANSATOR:
- Cunoaste specificatiile tehnice ale fiecarui tip de transare (porc, vita, oaie, pui) ;
- Respecta indicatiile sefului de sectie si isi insuseste instruirile ce au loc in -cadrul societatii ;
- Transaza si fasoneaza in piese mici carcasele de porc, vita, oaie, pui, sortand carnea dupa calitati;

RESPONSABILITATI PERSONAL PRODUCTIE:
- Invata specificatiile fiecarui utilaj pentru productie;
- Invata si respecta indicatiile sefului de sectie pentru preparate, retete proprii;
- Asigura productia cantitatilor de produs stabilite si invatate impreuna cu seful de sectie;

CERINTE:
-Seriozitate, flexibilitate, dinamism;
- Asigura in permanenta ordinea si curatenia la locul de munca;

OFERTA:
- Pachet salarial atractiv - Posibilitate permanenta de crestere venit;
- Sprijin Permanent;
- Echipe, mediu de lucru si utilaje Profesioniste;
- Posibilitate cazare - in functie de caz;
- Prime pe langa salariu;

In functie de ceea ce oferiti si ce cunostinte si implicare aveti dumneavoastra, stabilim impreuna nivelul salariului de inceput. Asadar va rugam sa ne contactati telefonic si sa ne vizitati in locatia noastra pentru a discuta toate aspectele.

CARMANGERIE
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878520