Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Bucatar sef, nu se percepe comision,Loc de munca Germania

3.500 EUR
ID 856732
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Ţară

Germania

Full time

Nivel carieră
Mid-Level
Limbi străine
Germană

Vesti bune! Gut Kaltenbrunn din Germania isi mareste echipa!
Suntem in cautarea unui bucatar sef (chef de partie), daca consideri ca te incadrezi in cele mentionate mai jos, astept cu interes CV-ul dumneavoastra.
Descrierea jobului:
In calitate de Chef de partie sunteti responsabil si va asigurati ca totul decurge fara probleme in bucatarie si in timpul evenimentelor. Respectati cantitatile si greutatile specificate in retete atunci cand pregatiti mancaruri proaspete. Respectati cu strictete reglementarile privind depozitarea, utilizarea si prelucrarea alimentelor.
Cerinte:
• Experienta anterioara ca bucatar sef de minim 3 ani.
• Calificare profesionala finalizata cu success.
• Limba germana
• Lucreaza in prezent intr-un restaurant rafinat sau de inalta
clasa.
• Referinte trecute in CV.
• Executie eficienta a tuturor preparatelor impreuna cu o
prezentare consistenta, pentru a maximiza satisfactia clientilor
unui restaurant luxurios din Germania.
Beneficii oferite:
• Pachet salarial competitiv in functie de experienta.
• Cazare si mancare asigurata.
• Uniforma curata zilnic.
• O echipa pasionata care, prin comportamentul sau professional, contribuie la faptul ca oaspetii nostrii se simt confortabil la Gut Kaltenbrunn.

Ana Chelaru
ID 856732