Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Bucatar cu experienta

Salariu confidenţial
ID 820429
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal:
Deţine calificare în domeniu;
Persoană energică, dinamică şi bine organizată;
Experienţă de minimum 4 ani pe o poziţie similara;

Descrierea jobului

Pregăteşte şi montează mâncărurile din reţetarul unităţii conform standardelor hotelului (pentru restaurant à la carte, bufet suedez, evenimente şi conferinţe);
Verifică materia primă cantitativ şi calitativ şi se asigură că va fi depozitată corespunzător;
Controlează frigiderele: calitate/termene de expirare pentru produsele existente;
Păstrează permanent ordinea şi curăţenia la locul de muncă;
Se ofera:
-pachet salarial atractiv + bonusuri;
-masa asigurata in timpul programului;
-posibilitatea dezvoltarii si promovarii profesionale;
-transport.
Descrierea companiei
Cu o vechime de zece ani in industria ospitaliera, Complexul 3 Stejari reprezinta o optiune excelenta pentru cei care aleg Brasovul ca destinatie turistica sau pentru afaceri. Prin diversitatea si calitatea serviciilor asigura cel mai bun raport calitate/pret avand o baza consistenta de clienti de casa care,obisnuiti fiind cu standardul serviciilor noastre revin periodic sau recomanda locatia noastra contribuind astfel la dezvoltarea intregii afaceri. Pentru acest lucru, daca simti ca vrei sa fii parte din echipa noastra, programeaza-ti un interviu.

office@stejariibrasov.ro | MADYON TOP TURISM SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 820429