Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Bio-Circle angajeaza, Tehnician Mentenanata, dom in BRASOV

Salariu confidenţial
ID 835673
acum o zi
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Prestări servicii,    Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Suntem “Bio-Circle” și căutăm un Tehnician Mentenanata cu
domiciliul în Brașov, care se va dezvolta într-o companie de
biotehnologie, ce oferă soluții și sisteme pentru curățări industriale
și tratarea suprafețelor tehnologice.
Dacă ești un candidat potrivit, atunci te vei asigura în mod constant
de îndeplinirea următoarelor responsabilități:
1. Efectuezi operațiuni de mentenanță și reparații la echipamentele vandute de companie, clientilor din tara, la sediul clientului, cu
respectarea întocmai a procedurilor de lucru specifice
2. Dezvolți portofoliul de produse aflat la clienții existenți
3. Te asiguri de întocmirea corectă a documentelor
administrative de lucru (decont, procese verbale, gestiunea
stocului, etc.)
4. Îți planifici și organizezi activitățile pentru deplasările la
clienți în regiunile din Estul și Centrul țării (Sibiu, Mureș,
Brașov, Harghita, Covasna)
5. Ai cunoștințe minime în domeniul tehnic si electric, vânzări și
gestiune stocuri
Dacă ești interesat/ă și decizi că ți s-ar potrivi acest rol, trimite CVul tău la marieta.mereuta@bio-chem.ro sau sună la numărul alăturat
pentru a primi toate informațiile necesare.

Marieta Liliana Mereuta | Bio-Circle Surface Technology SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835673