Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Automatist / Electrician

Salariu confidenţial
ID 878483
acum 3 săptămâni
Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Inginerie / Tehnologie

Full time

Locație: Pantelimon, Ilfov

Cerinte:
- studii de specialitate (medii superioare) in domeniul tehnic, de preferat electric automatizari electrotehnic;
- experienta relevanta in activitati de interventie si mentenanta echipamente de productie - constituie un avantaj experienta in domeniul automatizarilor intr-o fabrica de productie din industria alimentara;
- abilitati de lucru si de comunicare in echipa, flexibilitate, capacitate de a lua decizii in limita competentei, disponibilitate de a lucra in schimburi.

Responsabilitati:
- realizeaza activitati de urmarire si interventie executie pentru buna functionare a echipamentelor de productie si de realizare a programului de mentenanta;
- efectueaza interventii imediate la sistemele tehnice din domeniul electric automatizari mecanic pentru buna functionare a utilajelor instalatiilor, pentru realizarea programului de productie;
- realizeaza activitati de supraveghere a functionarii in parametri a utilajelor si instalatiilor, semnaland si intervenind in momentul aparitiei unor neconformitati.

Oferta:
- pachet salarial motivant;
- tichete de masa;
- posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o puternica companie din industria alimentara.

Compania Indiilor Orientale (CIO) reprezintă un brand românesc, înființat în anul 1995, moment în care a înțeles că diferența dintre o mâncare bună și o mâncare excelență o face de artă de a echilibra aromele și condimentele. Astăzi, CIO se situează în topul producătorilor de condimente și plante aromatice din România, fiind pe locul doi în topul producătorilor de piper, pe piață locală, dar și în topul producătorilor de ingrediente pentru patiserie-cofetărie.