Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent Social/Support Worker in Marea Britanie

2.000 EUR
ID 865622
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Asistență socială

Ţară

Anglia

RE Recruitment caută Asistenti Sociali / Support Workers care să lucreze în medii rezidențiale pentru clienții noștri din Marea Britanie.
Lucrând pe bază de angajați pentru RE Recruitment, vă vom oferi asistență pentru a vă ajuta să vă mutați în Marea Britanie va găsim o cazare potrivită și vă asigurăm că aveți o săptămână de lucru minimă de cel puțin 40 de ore pe săptămână!
Lucrând într-o varietate de locații, avem zile, nopți și dormitoare disponibile atât în timpul săptămânii, cât și în weekend. Dacă sunteți în căutarea unei oportunități de a câștiga, vă putem oferi orele pe care le căutați!
Responsabilitatile unui angajat de suport:
• Pentru a sprijini rezidenții pe o bază 1:1 sau 2:1
• Să ofere/asistare cu toate aspectele legate de îngrijirea personală în conformitate cu CQC și cu planurile de îngrijire, inclusiv spălarea, îmbrăcarea, administrarea orală, toaleta și hrănirea
• Pentru a administra medicamente
• Să participe la activități
• Sprijin în sarcinile casnice și pregătirea hranei
Lucrul pentru RE Recruitment oferă beneficii excelente, care includ:
• Contract de muncă cu normă întreagă
• Minim 40 de ore pe săptămână, garantat
• Oportunitatea de a lucra ore suplimentare fie în același rol, fie în alțul
• Tarife excelente de plată, de la 10 GBP până la 12 GBP pe oră, plus sporuri pentru sărbătorile nationale și plata pentru concediu
• Plata săptămânală
• Uniforma gratuită
• DBS gratuit
• Asistență 24/7 din partea echipei noastre locale de recrutare prietenoase din Marea Britanie
• Angajamentul față de dezvoltarea dvs. continuă, care va include toate pregătirile obligatorii și suplimentare, după cum este necesar, și anume Nivelul 2 de medicație, Primul Ajutor, inclusiv RCP, Epilepsie și Antrenament de reținere - toate absolut gratuite!
• Înregistrarea Blue Light Card pentru sute de reduceri
Sună ca tine?
• Are statutul de rezident în Regatul Unit/Eligibil pentru a lucra în Regatul Unit - EU Settlement Status
• Se bucură de mutare în Marea Britanie
• Este o persoană muncitoare, care va oferi niveluri remarcabile de îngrijire
• Are capacitatea de a trece controalele criminalității din Regatul Unit (DBS)
• Are abilități puternice de comunicare în limba engleză scrisă și verbală
• În vârstă de 18 ani și peste

Dacă sunteți interesat de această oportunitate de Support Worker, atunci ne-ar plăcea să auzim de la dvs.!
RE Recruitment este dedicat protejării și bunăstării copiilor, tinerilor și adulților vulnerabili și se așteaptă ca toți angajații săi să împărtășească acest angajament. Solicitantul câștigător va fi supus unei verificări îmbunătățite din partea Serviciului de Dezvăluire și Barring din Regatul Unit.

Andrei Pantan | Re Recruitment
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 865622