Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent (Secretar) Birou Notarial

1.600 LEI
ID 864252
acum o lună
Vaslui, Vaslui

Alt domeniu,    Secretariat / Office / Back Office,    Drept

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Antal International, companie de recrutare și selecție de personal, recrutează pentru clientul său: Birou Notarial cu sediul în Vaslui:

Responsabilități:
 Tehnoredactează rapid și cu maximă acuratețe acte notariale
 Instrumentează dosarul cu documentele necesare conform procedurii stabilite

Candidatul ideal:
 Rapididate în tehnoredactare
 Atenție sporită la detalii
 Focus pe sarcină
 Cunoștințe bune de operare în MS Office (Word, Excel, Outlook)
 Excelente cunoștințe de limba română (scris + vorbit)
 Bune abilități de comunicare și relaționare
 Constituie avantaj experiența în activitatea notarială/juridică (secretariat notarial, operator redactare acte notariale etc.)

Oferta:
 Salariu atractiv (adaptat competențelor)
 Posibilitate reală de evoluție
 Bonusuri periodice
 Mediu de lucru profesionist

Mariana Ulisciuc
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 864252