Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Asistent manager / operator facturare - logistică

Salariu confidenţial
ID 846321
acum 4 luni
Brasov, Brasov

Secretariat / Office / Back Office,    Contabilitate / Traduceri,    Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

În 2022 ne extindem echipa! Căutăm Asistent manager / operator facturare - logistică

Ce ne dorim?
Studii medii sau superioare cu profil economic
Personalitate deschisă, cu inițiativă, disciplinată, adaptabilă și responsabilă
Gandire analitică, atenție la detalii, orientare către client, foarte bune abilitați de comunicare, relaționare
Aptitudini de soluționare a problemelor, de management al conflictelor, rezistență la stres, flexibilitate comportamentală
Abilități excelente de operare PC și pachet MS Office: procesare în Word, baze de date, Excel, E-mail.
Bune cunostințe de limba engleză
Experiența în vânzări constituie un avantaj, dar nu reprezintă criteriul principal de selecție.

Ce oferim?
- Punct de lucru fix, activitatea nu presupune deplasări
- Program de lucru - L-V 9.00-17.00
- Mediu de lucru prietenos și bine organizat
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- Salariu fix plus bonusuri procentuale trimestriale, in functie de realizari
- Telefon și laptop de serviciu

Responsabilitati
Relatii cu clientii si furnizorii (telefonic / email)
Preluarea solicitărilor de oferte de la clienți
Transmiterea de oferte către clienți
Contabilitate primară
Înregistrarea în baza de date a solicitărilor, emitere contracte si facturi
Corespondența cu băncile, colaboratorii și clienții
Operare baza de date cu clienti.

Trimite-ne CV-ul tau la adresa de e-mail office@hessolutions.ro