JobZZ.ro

Asistent manager

Salariu confidenţial
ID 878114
acum o lună
Pitesti, Arges
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Limbi străine

Engleză

Centrul Educațional ATP își extinde echipa și caută un Asistent Manager dedicat și proactiv pentru a contribui la excelenta noastră educațională. Dacă sunteți o persoană motivată, pasionată de dezvoltarea educațională și dornică să facă parte dintr-un mediu dinamic, vă invităm să vă alăturați echipei noastre.

Candidatul Ideal

Compentente de comunicare si usurinta in stabilirea contactelor cu terti; Competente de comunicare scrisa; Abilități de planificare, organizare si realizarea sarcinilor la timp; Bune abilitati de relationare, seriozitate, ambitie si implicare; Cunoștințe necesare: Cunoștințe operare PC: Windows, Internet , Office (Word , Excel); Punctualitate,seriozitate si profesionalism; Capacitate de intelegere si transmitere de informatii; Capacitate de organizare a activitatii, a proiectelor, cu respectarea deadline-urilor; Dorinta si abilitatea de a invata lucruri noi;

Descrierea jobului

Indeplinirea activitatilor de secretariat: inregistrarea si evidenta corespondentei, prelucrare si redirectionare apeluri, redactare e-mailuri, activitati de protocol, gestionarea si arhivarea documentelor societatii; Elaborarea si redactarea altor documentelor si situatii cerute de management; Deplasari ocazionale pe teren la furnizori/parteneri/clienti/institutii; Colaborează la ținerea corectă și la zi a evidenței financiare; Reprezinta firma in relatia cu diversi parteneri si institutii; Supervizare și confirmare înscrieri; Preluarea si gestionarea apelurilor telefonice; Gestionarea agendei de lucru; Mentinerea unui flux comunicational eficient.

OFERIM:

Salariu motivant;

Colectiv tanar;

Sansa de dezvoltare;

Beneficii salariale.

Dacă condițiile, cerințele sunt acceptate și te regăsești în candidatul ideal, așteptăm CV-UL tău la adresa de email.

office_centruleducationalatp@yahoo.

Descrierea companiei

Centrul Educational ATP este una dintre cele mai profesioniste echipe in domeniul formarii profesionale, cu o vasta experienta in sfera instruirii si perfecționării adulților.

Școala noastră, oferă un sistem de educație si formare profesională adaptat in permanență noilor provocări.

Formarea Profesională este o activitate care sprijină dezvoltarea si evoluția profesională, mai ales in perspectiva ultimilor ani ai evoluției macroeconomice si sociale.

Va așteptam in echipa noastră!