JobZZ.ro

Asistent manager

2.000 LEI
ID 815325
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Căutăm o persoană pentru postul de Asistent Manager.

Cerințe:
Permis de conducere - Categoria B;
Cunoștințe de utilizarea a calculatorului;
Abilități de organizare, planificare și gestiune;
Aptitudini de revolvare a problemelor;
Atitudine pozitivă, spirit de echipă, creativitate;
Cunoaștere a platformelor online: Facebook, Instagram, etc. ;
Capacitate de organizare și planificare a activităților;
Atenție distributivă;
Personalitate dinamică, comunicativă, organizată;
Capacitate de a lucra într-un mediu activ;
Simț de răspundere, punctualitate, seriozitate, responsabilitate.

Descrierea jobului

Organizarea de evenimente, târguri și expoziții;
Atragerea clienților și promovarea activităților organizare;
Coordonarea echipei;
Organizarea și rezolvarea eficientă a altor activități administrative necesare companiei.

Program de lucru și beneficii

Se lucrează 2 (două) săptămâni pe lună, de luni până duminică
(o săptămână de luni până duminică - o săptămână liberă) 9 ore/ zi.
Se lucrează atât de la birou cât și pe teren.
Sâmbăta și duminica se lucrează exclusiv pe teren.
Beneficii salariale: 2000 lei lunar + bonus din realizări și spor pentru weekend.

Contact: 0727 099 099/ 0733 099 099.

IONUȚ
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 815325