Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent de farmacie depozit

Salariu confidenţial
ID 839641
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie,    Administrativ / Logistică

Ne dezvoltam ECHIPA si suntem in cautare de colegi noi ! Ne dorim in echipa noastra o persoana ambitioasa ,care sa aiba o experienta de minim 2 ani intr-un depozit farmaceutic sau de dispozitive medicale . Cautam doar persoane dedicate si pozitive , care sa cunoasca bine procesele de functionare a unui depozit farmaceutic.

Descrierea jobului

Organizarea activitatii in Depozit
Colectarea si trimiterea comenzilor. Urmarirea lor pana la livrare si intoarcerea documentelor semnate
Verificarea documentelor de la partenerii externi si clientii interni
Receptionarea marfii si verificarea documentelor de expeditie
Semnalarea neregulilor cat mai rapid posibil catre superiorul direct
Implicare si initiativa pe imbunatatirea proceselor
Rapiditate in rezolvarea tuturor taskurilor
Gestiunea stocurilor si verificarea lor zilnic/lunar
Buna abilitati de comunicare cu intreaga echipa si proactivitate

Beneficii:
« Pachet salarial atractiv - compus din Salariu fix conform pozitiei si bonus de performanta pe criteriile selectate
« Telefon mobil & Pachet Servicii Medicale
« Traininguri de vanzari/Medicale pentru sustinerea dezvoltarii profesionale
« Contract pe perioada nedeterminata – oferind in acest fel stabilitatea locului de munca
« Integrarea intr-o ECHIPA performanta, capabila si unita, formata din oameni cu multe abilitati interpersonale si dorinta de dezvoltare profesionala. Avem in echipa doar oameni cu atitudinea potrivita, cu implicare, proactivi si cu focus catre obiective. Daca te regasesti , te asteptam cu drag in Echipa noastra!