Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent comercial

3.500 LEI
ID 816354
acum 3 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Cerințe:

Absolvent al învățământului superior inginerie sau economice

Experiență in vânzări constituie avantaj

Cunoștințe solide de a lucra in programul Microsoft Office (Excel mediu)

Cunoașterea limbii engleze nivel mediu / avansat

Diplomație și abilități de negociere

Abilități de planificare și monitorizare

Capacitate de sinteză

Capacitate de organizare și anticipare

Capacitate de comunicare

Flexibilitate ,gândire analitica

Spirit de ordine și disciplină

Condiții:

Pachet salarial atractiv

Alte beneficii care se discuta la interviu

Responsabilități:

Participă/negociază cu furnizorii prețurile de achiziție, supervizează derularea contractelor

Analizează/recomandă alegerea produselor

Selectarea ofertelor, evaluarea diverselor canale de aprovizionare in funcție de calitate, servicii si costuri

Urmărește comenzile de aprovizionare/desfacere

Întocmește oferte de preț

Răspunde de calitatea relației cu furnizorii

Colaborează cu departamentul tehnic si de producție pentru a lua cele mai bune decizii

Elaborează rapoarte specifice

Compania de recrutare ECIM caută oameni Valoroși pentru Companii de Succes

Ana Maria
ID 816354