Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Area Sales Manager

Salariu confidenţial
ID 838043
acum o lună
Pitesti, Arges
Domeniu de activitate

Management

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

PRINCEMOB BURO SRL este o companie importatoare de mobila de birou second hand din Germania, ce isi deschide un nou depozit cu vanzare in Pitesti si suntem in cautarea unui nou coleg responsabil de vanzare si gestiunea stocului de mobilier.

Daca esti proactiv, vrei sa fii platit pe masura efortului depus si iti place sa lucrezi zambind te asteptam in echipa noastra.

CANDIDATUL IDEAL:

Experienta in comertul cu mobila de birou constituie avantaj;
Cunoasterea dispozitiilor legale referitoare la activitatea gestionara;
Calitati de organizare a locului de munca; disciplina, punctualitate, consticiozitate;
Persoana orientata catre rezultate care respecta termenele limita si politicile companiei;
Responsabila, serioasa cu spirit de echipa dezvoltat;
Memorie si spirit de observatie;
Abilitatati de comunicare;
Abilitati de lucru sistem informatic;
Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

Conduce, controleaza si raspunde de intreaga activitate a depozitului;
Administrarea si organizarea eficienta a depozitului;
Intretinerea si utilizarea corespunzatoare a mijloacelor din dotare;
Ordine si curatenia la locul de munca;
Cunoasterea in detalii a produselor din stoc;
Facturarea mobilierului vandut
Receptia mobilierului;
Operarea in sistemul informatic a marfurilor receptionate;
Inchiderea de zi/luna/an;
Promovarea online a ofertelor
BENEFICII

-Salariu fix si procent din vanzari;

-Mediu de lucru antrenant;