Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Area manager buzau

Salariu confidenţial
ID 881268
acum 2 săptămâni
Buzau, Buzau
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office,    Management

Nivel carieră

Mid-Level

Cerințe obligatorii:

Studii superioare finalizate; Cunoștințe operare PC și pachet Microsoft Office: Word, Excel; Outlook; Competențe în luarea deciziilor ︍︋︃︇️︅︂︄​︃︌︌︎​︁︁︎︎​︋︂︅︌​︊︂︆︎︂︂︁︀︊︎︍︅cu tact, diplomatic și asumarea responsabilităților; Bune abilități de comunicare și de organizare a activității; Atitudine pozitivă, proactivă, orientată către obținerea de rezultate; Discernământ și capacitatea de soluționare eficientă a problemelor;

Reprezintă un avantaj:

Permis de conducere și disponibilitate pentru deplasări în zona alocată; Minim un an experienta in coordonarea si supravegherea unui colectiv de minim 4-5 persoane;

Descrierea jobului
Echipa noastră se mărește, astfel că ne căutăm coleg responsabil care să ocupe poziția de Area Manager pentru zona Buzau, Ialomita.

Dacă ești din BUZAU (sau apropiere), îți plac provocările și îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic, alături de o echipă motivată să atingă rezultatele dorite și să-ți susțină dezvoltarea profesională și personală, te încurajăm să aplici!

Responsabilități:

Coordonarea și gestionarea din punct de vedere admistrativ, tehnic și logistic a activității în cadrul punctelor de lucru (agențiilor de pariuri) aflate în zona alocată; Coordonarea și supravegherea activității desfășurate de angajații aflați în subordine; Informarea în timp real a superiorilor ierarhici sau a departamentelor implicate atunci când sunt constatate abateri de la regulamente; Întocmirea de rapoarte de informare în legătură cu activitatea desfășurată, respectând termenele comunicate; Identificarea oportunităților de extindere în zona alocată (identificarea de spații comerciale cu potențial în vederea deschiderii de noi puncte de lucru sau relocarea celor existente); Aplicarea strategiei de marketing pentru promovarea companiei in zona alocată; Selectarea personalului ce urmează să își desfășoare activitatea în punctele de lucru noi și evaluarea personalului existent; Reprezentarea societății în relațiile cu terții.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, alături de tichete de masă; Laptop și telefon oferit din partea companiei; Oportunitatea de a lucra în cadrul unei companii aflate într-o continuă și rapidă dezvoltare, cu o structură managerială ce pune accent, apreciază și recompensează implicarea angajaților, precum și dezvoltarea acestora din punct de vedere profesional.

Descrierea companiei
Noi, echipa BETMEN, suntem un proiect ambițios format din oameni dedicați și implicați, cu o experiență de peste 10 ani în domeniul pariurilor sportive. Ne-am propus să oferim clienților noștri o experiență de calitate, plină de distracție, în care să descopere cele mai noi produse de pe piață. Visăm să dezvoltăm Betmen în fiecare oraș, deschizând agenții în toată țara, iar pentru aceasta avem nevoie de cei mai tari oameni care să se alăture echipei noastre de super-eroi!

Dacă ești pregătit să intri în lumea Betmen și să-ți valorifici abilitățile într-un mediu plin de provocări și satisfacții, aplică acum și fii parte din echipa noastră!