Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam inginer instalatii pentru constructii

5.000 LEI
ID 837969
acum 3 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

URBAN INVEST, unul dintre cei mai mari dezvoltatori imobiliari din Brasov, ANGAJEAZA:
INGINER INSTALATII PENTRU CONSTRUCTII

Cerințe:
* Studii superioare in domeniul instalatiilor pentru constructii
* Atestari si experienta: instalatii HVAC, sistem BMS, ISU
*Buna cunoastere a standardelor, normelor si legislatiei din domeniu
*Persoana organizata, capabila de a respecta termene limita, capacitate de analiza si sinteza;
*Permis de conducere.

Responsabilitatile postului:
• Executa lucrari de instalații și automatizări conform cerințelor tehnologice și respectând normativele și standardele în vigoare
• Supravegherea directa a lucrarilor
• Raspunde de executia proiectului pe parcursul desfasurarii lucrarilor;
• Studiază detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcție;
• Coordonarea permanentă a relațiilor cu subantreprenorii și salariatii proprii;
• Alegerea soluțiilor tehnice optime pentru diferite aplicații
• Asigură fișe, desene și alte documentații necesare modificărilor;
• Urmărește implementarea modificărilor pe șantier.
• Soluționează eventuale neclarități, modificări pe parcursul execuției
• Intocmeste documentatia de la finalizarea lucrarilor si CTC
• Întocmire devize, calculații preț si răspunde pentru corectitudinea devizelor întocmite;
• Ia măsuri pentru îndeplinirea normelor și graficului de lucru la modificările solicitate;

Beneficii:
- contract de munca incheiat pe perioada nedeterminata;
- pachet salarial atractiv, in functie de nivelul de implicare si rezultate;
- bonusuri, tichete de masa, tichete cadou;
- Pachet asigurări sociale suplimentareasigurare de viata si accidente;

*Salariul se negociaza la interviu.

Persoanele interesate pot depune CV-ul la:
• adresa de e-mail hr@urban-invest.ro
sau la sediul societatii din Brasov, str. Carpatilor, nr. 93, et. P, ap. 03-6, jud. Brasov
• pentru informatii suplimentare, ne puteti contacta la nr. de telefon: 0767.042.072 si 0786.350.711

hr2021/mnb