Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez sofer camion comunitate

2.700 EUR
ID 853667
acum 4 zile
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Altă ţară

CANDIDATUL IDEAL:
Experienta in conducerea autovehiculelor cu MTMA 40 to, in trafic international (prelata);
Atestat sofer profesionist transport marfa [C, E];
Card pentru tahograf digital;
Aviz medical si psihologic valabil;
Cazier judiciar
DESCRIEREA POSTULUI:
Transportul de marfuri pe rute intracomunitare,
Comunicarea permanenta cu dispeceratul privind desfasurarea transportului.
Respectarea cu maxima strictete a timpilor legali de lucru conform normelor AETR (regulamentului CE 561/2006)
Perioada de munca este de 7 saptamani cu 2 saptamani acasă sau la alegerea șoferului.
BENEFICII:
Loc de munca stabil
Contract de munca in Romania - Salariu fix + Diurna 75 Euro/ zi
Plata drepturilor salariale si a diurnei pe carduri bancare.
Bonusare periodica in functie de performante;
Camioane Euro 6, dotate cu aparate de taxe drum automate si carduri de alimentare carburant;
Telefon de serviciu;
Dispecerat in limba Romana;
Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la numerele de telefon : 0742295728

Ioana Tutuian
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 853667