Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez infirmiera

1.800 LEI
ID 815864
acum 4 zile
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Asistență socială

INFIRMIERĂ

RESPONSABILITĂȚI:

- Realizarea toaletei zilnice: se asigură că fiecare persoană este curată, îmbrăcată în haine potrivite momentului zilei, pieptănată și pregătită pentru toate evenimentele și activitățile de peste zi. Personalul de îngrijire se ocupă și de igiena persoanelor imobilizate asigurând schimbarea scutecului și toaletarea locală, ori de câte ori este nevoie.
- Servirea meselor: se asigură că vârstnicii s-au alimentat și hidratat corespunzător. Personalul de îngrijire supraveghează vârstnicii care se pot hrăni singuri și alimentează persoanele care nu mai au această capacitate.

CERINȚE:

- Punctualitate, seriozitate, capacitatea de a lucra în echipă;

- Persoană harnică, ordonată și responsabilă;

SE OFERĂ:

- Contract de muncă pe PERIOADĂ NEDETERMINATĂ ;

- Instruire/calificare la locul de muncă;

- Masa de prânz în cadrul Rezidenței;

- Alte beneficii.
Nr contact 0741960104

Tiberiu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 815864