Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajare sofer categoria b, zona arges

Salariu confidenţial
ID 821100
acum 4 săptămâni
Pitesti, Arges
Domeniu de activitate

Transport

Echipa Lactate Bradet doreste sa angajeze sofer categoria B.

Rolul postului:
Livrarea in cele mai bune conditii a marfii preluate de la depozit catre diversi clienti, conform documentelor de livrare, pentru atingerea obiectivelor pe zona alocata.

Responsabilitati Principale :
- raspunde de verificarea marfii, incarcarea acesteia in masina si de buna depozitare a produselor transportate;
-respecta timpii de livrare si planificarea rutei de livrare;
-raspunde de actele masinii si de verificarea zilnica a starii masinii;
-indeplineste sarcini administrative si alte activitati conforme cu fisa postului;
- raspunde de intocmirea corecta a foilor de parcurs;

Profil Candidat :
-permis categoria B
- corect, harnic si constiincios
- cu sau fara experinta

Despre noi: SC Bradet SRL are ca domeniul de activitate fabricarea branzeturilor si a produselor lactate. Fabrica este in comuna Bradulet, sat Bradetu, iar punctul de lucru se afla in Pitesti, str. Bogdan Petriceicu Hasdeu, nr.14.

Pentru detalii puteti suna la nr. telefon: - 0730330220 Badea Marius

BADEA MARIUS
ID 821100