Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajare: instalator, dulgher, fierar betonist

3.000 LEI
ID 816723
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

URBAN INVEST, unul dintre cei mai mari dezvoltatori imobiliari din BRASOV ANGAJEAZA:
ELECTRICIENI, DULGHERI, FINISORI, FIERARI BETONISTI, MANIPULANT MARFURI
Cerinte: Calificare in domeniu. Experienta pe un post similar.
Responsabilitati : respecta instructiunile de lucru specifice fiecarei activitati.
Beneficii:
- contract de munca incheiat pe perioada nedeterminata;
- pachet salarial complex (tichete de masa, tichete cadou);
- asigurare de viata si accidente;
Salariul se negociaza la interviu.
Persoanele interesate pot depune CV-ul la:
• adresa de e-mail hr@urban-invest.ro sau la sediul societatii din Brasov, str. Carpatilor nr. 93, et. P, ap. 03-6, sau va puteti prezenta pe Santierul nostru din Brasov, str. Carpatilor nr. 93.
• pentru informatii suplimentare, ne puteti contacta la nr. de telefon: 0786990930; hr2021/mnb

URBAN INVEST
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 816723