Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Angajăm un operator introducere, validare și prelucrare date

Salariu confidenţial
ID 819591
acum 2 săptămâni
Buzau, Buzau
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Persoana pe care o căutăm ar trebui să aibă următoarele calități și abilități:
- persoană organizată și atentă la detalii,
- bun cunoscător al programelor Word si Excel,
- să stăpânească foarte bine calculatorul,
- să aibă bune abilități de comunicare,
- să fie o persoană deschisă și cu atitudine pozitivă.

Principalele responsabilități ale postului sunt:
- introducere date cadastrale: nume, prenume, suprafață, data întocmirii actelor, felul actelor, etc,
- date din tabele,
- introducere date în Cadgen (se face pregătire în prealabil la locul de munca).

Activitatea se desfăsoară în cadrul biroului cadastral din Com. Gherăseni, Jud. Buzău (la 20 km de Buzău)!
Transportul este asigurat din orașul Buzău.

Daca te regăsești în descrierea de mai sus te rugam sa suni la 0723133476 Domnul Niculai Udrea - ca răspuns la acest anunț. Salariul și programul vor fi discutate la interviu, daca ești persoana căutată cu siguranță ne vom înțelege astfel încât să fii motivat/ă!

Niculai Udrea
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819591