Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam tehnician/lucrator in productie

Salariu confidenţial
ID 863084
acum 4 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Producție,    Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal:

Experienta in lucrul cu autocolante si materiale publicitare minim 1 ani;
Cunostinte de operare PC, cutter ploter, soft editare grafica;
Capaciate de finisare, asamblare, ambalare produse printate/taiate;
Persoana tehnica, indeminatica, cu simt practic, responsabila.
Dinamism si implicare, Spirit de echipa, Proactivitate
Simț practic, atenție la detalii, responsabilitate în realizarea sarcinilor, dorință de învățare și perfecționare în domeniu;

Descrierea jobului:

Pregatire grafica pentru decupare, operare in programe de tipul Corel, Photoshop;
Cunostinte peste mediu sau avansate de Photoshop, Ilustrator si orice alt program de grafica ;
Setarea, verificarea masinii/utilajului in timpul derularii programului
Studierea documentatiei de executie
Finisarea materialelor care ies din productie - taiere, montaj, impachetare;
Prelucrarea diverselor materiale specifice domeniului ( PVC, Vinyl etc ) efectuand diverse operatii (lipire, indoire, debitare, vopsire)
Participarea , alaturi de ceilalti membri ai echipei, la procesarea comenzilor; Organizarea si curatarea uneltelor si dispozitivelor de finisare produse.