Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam tehnician dentar

Salariu confidenţial
ID 818316
acum 3 săptămâni
Arad, Arad
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Angajam tehnician dentar pentru realizarea lucrarilor de la amprenta pana la restaurarea finala.

Conceptul noastru este de a imbina serviciile de cea mai inalta calitate cu ambianta prietenoasa si profesionalismul.

EXPERIENTA IN RESTAURARILE INTEGRAL CERAMICE REPREZINTA UN AVANTAJ !

Responsabilitati:

Comunicarea permanenta cu medicii in ceea ce priveste solutiile oferite si informatiile necesare.
Asistarea in dezvoltarea de noi servicii si produse
Implicare in imbunatatirea continua a serviciilor
Oferirea asistentei pentru clienti, conform solicitarilor
Cerinte:

Cunostinte privind operatiunile de productie in laborator
Cunostinte privind anatomia si functia dintilor si ocluzia
Abilitati ridicate de sintetizare a informatiilor si evaluare a proceselor
Abilitati excelente privind comunicarea verbala si scrisa
Abilitati de organizare si prioritizare, precum si excelenta atentie la detalii
Capacitate crescuta de concentrare asupra activitatii
Experienta cu sisteme CAD/CAM sau prelucrarea de informatii 3D este un PLUS.
Candidatul ideal:

Candidatul trebuie sa dovedeasca dorinta de a excela in meserie si sa se implice activ in activitatea excelente pentru comunicare interpersonala. Bine organizat, cu gandire analitica. Spirit orientat spre detaliu.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu ce reflecta munca prestata, in functie de cunostinte si aptitudini.

Bonusuri in functie de performante

Training intensiv la locul de munca.

Suport profesional si dezvoltare personala .

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara