Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam STIVUITORIST in Bacau

ID 861554
acum o săptămână
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică,    Transport

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul Ideal

• Autorizație de stivuitorist eliberată de ISCIR

• Experienta relevanta pe o pozitie similara;

• Buna abilitati de comunicare si relationare

• Capabil sa isi prioritizeze si sa isi organizeze activitatea pentru o utilizare eficienta a timpului

• Responsabilitate, corectitudine în desfășurarea atribuțiilor

• Disponibil pentru a lucra pe schimb de noapte

Descrierea jobului

Responsabilitati

• Descarcarea, receptia si aranjarea paletilor

• Incarcarea/descarcarea masinilor in conformitate cu procedura in vigoare si modul de lucru intern

• Utilizarea corecta a stivuitorului si pastrarea acestuia în stare perfectă de funcţionare

Beneficii

- Decont transport

- Salariu avantajos

- Tichete de masa de 20 Ron/zi

DPD Romania | DPD Romania
ID 861554