Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Angajam Sculer Matriter / Operator Matriterie

Salariu confidenţial
ID 877270
acum o lună
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Ce va oferim?
- Salariu motivant.
- Decontarea transportului.
- Tichete de masa in valoare de 35 ron/zi.
- Bonusuri de vechime.
- Prime de sarbatori.
- Asigurare medicala private la Allianz - Tiriac
- Posibilitatea cresterii salariale.
- Salariile cresc in functie de performantele fiecarui angajat
- Posibilitatea de a activa intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic.
- Posibilitatea de promovare in cadrul companiei.

• Descrierea Jobului
- Suntem in cautarea unei persoane flexibile care are cunostinte despre mecanica sau matrite folosite in activitatea de turnare sub presiune. Daca nu ai cunostinte in domeniu dar iti doresti sa inveti o meserie, suntem incantati sa te formam si sa faci parte din echipa noastra.
- Detaliile suplimentare ale postului pentru vor fi discutate in cadrul interviului.

• Candidatul ideal
- Experienta in mediu de productie, reprezinta un avantaj. Totusi, daca nu aveti experienta in domeniu, nu ezitati sa aplicati, suntem bucurosi sa va invatam tot ce trebuie sa stiti!
- Disponibilitate pentru munca fizica si abilitati de munca in echipa.
- Disponibilitate program de lucru in 2 schimburi.
- Capacitate buna de relationare (sociabilitate si integrare in colectiv).
- Integritate profesionala.
- Adaptabilitate.