Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam receptioner(a)

1.700 LEI
ID 827904
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Pensiunea Residence Central Annapolis angajeaza receptioner(a)

Responsabilitati:
- Operatiuni de check-in/check-out;
- Preluarea şi înregistrarea rezervărilor facute la receptia hotelului si pe mail, sau a rezervarilor telefonice;
- Intocmeste facturi,incaseaza cu cash,card,virament bancar;
-Cunoaste limba engleza;
-Tinuta agreabila;
-Intampinarea si primirea oaspetilor;
-Oferirerea informatiilor pe parcurul sejurului
- Receptionarea solicitarilor turistilor si rezolvarea / redirectionarea lor.

Avem nevoie de o persoana cu atitudine pozitiva, orientata catre client;
Nu se cere experienta, suntem interesati de o colaborare stabila si de lunga durata.
Program de zi, fara ture de noapte.
Mediu de lucru placut.
Va rugam sa ne lasati un mesaj cu CV-ul + poza dvs. si va vom contacta pentru stabilirea unui interviu daca sunteti persoana potrivita pentru acest post.
Pentru informatii: 0752649735

Georgiana Geana
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827904