Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Gestionar magazioner
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări / Administrativ / Logistică
Salariu: confidenţial
Acum 4 zile Brasov, Brasov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Instalator in constructii
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări
Electrician producție Alba
Full time  |  Mid-Level / Junior/Entry Level  |  Producție / Mentenanță / Instalații
Angajam roller in tipografie
Full time  |  Producție
Salariu: 3.750 LEI
Electrician in instalatii electrice in constructii
Full time  |  Fără studii superioare  |  Mentenanță / Instalații
Salariu: 5.000 LEI
Acum 5 zile Brasov, Brasov
JobZZ.ro

Angajăm recepționer și cameristă - Hotel Ave Lux, Brașov

3.200 LEI
ID 879024
acum 2 luni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Nivel carieră

Necalificat

duplicate
1

Vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică și să fii zâmbetul cald care îi întâmpină pe oaspeți?
Hotel AveLux îți oferă oportunitatea de a te alătura echipei noastre în calitate de recepționist sau cameristă!

Recepționer:

Căutăm o persoană serioasă cu o fire organizată, o atitudine ospitalieră și abilități de comunicare. Dacă te bucuri să interacționezi cu oamenii și poți gestiona cu ușurință multiple sarcini, atunci acesta este locul potrivit pentru tine!

Responsabilitățile tale pentru postul de recepționist vor include:
- Primirea oaspeților cu un zâmbet călduros
- Efectuarea check-in-ului și check-out-ului
- Gestionarea rezervărilor și răspunsul prompt la cerințele și nevoile oaspeților.

Cameristă:

Căutăm un nou membru care să aducă strălucire și profesionalism în fiecare aspect al experienței oaspeților noștri. Acesta trebuie sa fie atent la detalii si aiba abilități de comunicare și cooperare pentru a putea lucra eficient cu restul echipei.

Responsabiliățile tale pentru acest post vor include:

- Curățarea camerelor hotelului și a spațiilor publice.
- Schimbarea produselor consumabile din camere.
- Schimbarea așternuturilor.
- Răspunsul prompt la nevoile clienților.

Chiar dacă nu ai experiență, suntem deschiși să îți oferim cunoștințele necesare pentru a excela in acest domeniu, dar experiența poate reprezenta un avantaj valoros.

Oferim un salariu atractiv cu bonusuri de masă!

Ca si locatie, ne aflam la intrarea in Brasov de pe DN1, Calea Bucuresti nr. 7

Dacă ești interesat, nu ezita să ne contactezi și să ne lași CV-ul tău!