Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam Proiectant-Designer mobilier

3.300 LEI
ID 863641
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Firma producatoare de mobilier la comanda angajam proiectant/designer mobilier.
Se ofera:
- Contract de munca full-time, pe o perioada nedeterminata
- Prime de sarbatori (Paste si Craciun), prima de ziua de nastere
- Bonusuri in functie de vanzari

Cerinte:
- Abilitati digitale in programe 2D si 3D (Autocad, Fusion 360, SketchUp, Kitchen Draw...)
- Permis de conducere categoria B
- Responsabilitate, seriozitate, punctualitate
- Capacitate de organizare si lucru in echipa
- Experienta in domeniu si cunoasterea materialelor si a feroneriei din domeniu reprezinta un avantaj

Responsabilitati:
- Efectuarea masuratorilor pe teren in locuintele clientilor
- Elaborarea proiectelor 3D conform masuratorilor si cerintelor clientilor precum si consilierea acestora in alegerea finisajelor si a accesoriilor
- Lansarea proiectelor in procesul de fabricatie
- Urmarirea derularii proiectului, atat in productie cat si pe teren

Mai multe detalii legate de alte conditii si salariu se ofera in cadrul unui interviu.