Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Angajam Personal Curatenie Danemarca

Salariu confidenţial
ID 836172
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Ţară

Danemarca

Detalii financiare
• salarizarea pentru fiecare persoana incepatoare este de 3200 - Euro/Brut/Luna, in functie de capacitatea, receptivitatea si modul tau de integrare, salarizarea va fi adaptata corespunzator,
• salarizarea poate fi platita cash sau, recomandabil, intr-un cont bancar
• chiria este de 670 - Euro/Luna, locatie centrala in Copenhaga, nu se percepe garantie, camera de 2-3 persoane cu baie in camera
• chiria se poate plati din salarizarea primei luni, in asa fel incat sa nu necesiti un capital de start pentru aceasta,
• plata transportului Romania pana la punctul de cazare

Profilul cerut
• se cer cunostinte de limba Engleza la nivel de conversatie
• Hotelurile sunt Copenhagen, Korsør, Holte, Næstved si Køge ( foloseste google pentru a afla locatia pe harta),
• program 8 ore/zi
• contract de muncă pe durata nedeteminata,
• toate asigurarile prevazute de legislatia in vigoare.

Cerinte
• inclinatie si o anume afinitate pentru ce inseamna curatenie,
• receptivitate ridicata fata de activitatile din cadrul firmei,
• capacitate buna de adaptibilitate la munca in echipa,
• tinand cont ca este un job unde solicitare fizica este ridicata, se recomanda ca viitorii candidati sa detina conditia fizica necesara,
• aspect ingrijit si bune maniere,
• sa fi o persoana constiincioasa si pe care se poate baza angajatorul tau,
• sa te adaptezi repede la conditiile si modul nostru de lucru
• sa fi receptiva si intuitiva la activitatile din jurul tau.
Descrierea jobului

Cum, ce si cat se lucreaza la noi
• se lucreaza in Hotel
• se lucreaza de la 8:00 la 17:00 orele suplimentare fiind cumulate si platite
• se ofera toate asigurarile sociale prevazute de catre legislatia din Danemarca,
• contractul se incheie direct intre candidat si angajator, nu exista intermediar&taxe.

Detalii suplimentare
• va oferim ajutor gratuit pentru inregistrarea acte,
• transport optional foarte aproape de locul de munca
• asigurare sanatate dupa 6 luni de la angajare
• bilete de avion dus intors 3 pe an
• bonus de vacanta

Date firma angajatoare:

DE 5 Stjerner – Vision Service | Jernholmen 39-41, DK 2650 Hvidovre
Contact: 0721367289 / 0721676869