Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam persoana intretinere spatii verzi

Salariu confidenţial
ID 827836
acum 3 zile
Pitesti, Arges
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat

Descriere
Angajam personal care să desfășoare muncă în sectorul administrativ (întreținere clădiri), întreținere spații verzi.

Cerințe:

-Seriozitate
-Punctualitate
-Experiența în domeniu reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

· Activități privind întreținerea spațiilor verzi / clădiri.

Condiții:
-program: Luni-Vineri (8h)

Responsabilități:
-amenajarea și întreținerea spațiilor verzi;
-tuns gard viu, iarbă;
-plantare/întreținere flori, arbori;
-curățenie în incinta proprietății;
-întreținere clădire.

Contact
Așteptam CV-urile dumneavoastră pe adresa:

office@colinaprimaverii.ro

Doar candidații care îndeplinesc cerințele postului vor fi contactați pentru interviu.

Colina Primaverii | Colina Primaverii
ID 827836