JobZZ.ro

Angajam Operator Productie

Salariu confidenţial
ID 878086
acum o lună
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Posturi disponibile: Muncitori necalificati/ Turnator metale neferoase/ Operator productie
• Ce va oferim?
- Salariu motivant.
- Decontarea transportului.
- Tichete de masa in valoare de 35 ron/zi.
- Bonusuri de vechime.
- Prime de sarbatori.
- Asigurare medicala privata
- Posibilitatea cresterii salariale
- Salariile cresc in functie de performantele fiecarui angajat
- Posibilitatea de a activa intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic.
- Posibilitatea de promovare in cadrul companiei.

• Descrierea Jobului
- Activitatea se va desfasura in cadrul sectiilor de productie cu ajutorul utilajelor automate si semiautomate, cu respectarea planurilor de productie
- Detaliile postului pentru care aplicati vor fi discutate in cadrul interviului
• Candidatul ideal
- Experienta in mediu de productie, reprezinta un avantaj. Totusi, daca nu aveti experienta in domeniu, nu ezitati sa aplicati, suntem bucurosi sa va invatam tot ce trebuie sa stiti!
- Disponibilitate pentru munca fizica si abilitati de munca in echipa.
- Disponibilitate program de lucru in schimburi.
- Capacitate buna de relationare (sociabilitate si integrare in colectiv).
- Integritate profesionala.
- Adaptabilitate.